Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Промоционална цена
До края на офертата
Количество
бр
В наличност
Магазин (Helsinki)на рафта6 бр веднага
Налични в уеб магазина6 бр веднага
Наличност
Веднага
Информация за наличност
Локация Магазин (Helsinki): Трекинг, Zone 12
Отзиви
Обща класация ()
Описание на продукта
Преведено от GoogleПокажи оригинала
Fenix ​​ARB- L16 е презареждаема високопроизводителна литиево -йонна батерия с капацитет 700 mAh.
Перфектна акумулаторна батерия за приложения с голямо потребление.
Характеристика
  • Технология: Li-ion
  • Номинално напрежение: 3,7 V
  • Капацитет: 700 mAh
  • Множествената защита гарантира безопасността и добрата работа на батерията
  • Три комплекта защита от прегряване
  • Заряден ток: 350 mAh (препоръчително), макс. 700 mAh
  • Размер: 16 мм х 35 мм
  • Тегло: 17,4 гр
  • Гаранция: 12 kk
  • Опаковка: 1 бр блистер
Приблизителният размер на опакования продукт или опаковката е 160 x 100 x 60 mm.