Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Промоционална цена
До края на офертата
Количество
бр
В наличност
Магазин (Helsinki)на рафта1 бр веднага
Магазин (Helsinki)в наличност9 бр веднага
Налични в уеб магазина10 бр веднага
Код на поръчка
M-TB00017200
Баркод
Наличност
Веднага
Информация за наличност
Локация Магазин (Helsinki): Колоездене, Zone 19, склад
Отзиви
Обща класация ()
Описание на продукта
Преведено от GoogleПокажи оригинала
  • Размер: 27.5X2.50WT
  • Сгъваема
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, корпус за спускане (2×60 TPI).
  • 3C MaxxGrip
  • Размерите Wide Trail (WT) са оптимизирани за джанти с вътрешна ширина 35 mm
  • Категория: Спускане
  • Технология: 3CG/TR/DH
  • Препоръчителен монтаж: Преден
Тегло
1.402 g
Приблизителният размер на опакования продукт или опаковката е 300 x 250 x 200 mm.
Подходящост
Спускане
Размер на гумата
27" | 584