Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Kampaňová cena
Ponuka končí o
Množství
ks
Dostupné skladem
Prodejna (Helsinki)dostupné na prodejně6 ks ihned
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě6 ks ihned
Dostupnost
Ihned
Skladová dostupnost
Umístění Prodejna (Helsinki): Treking, Zone 12
Hodnocení
Celkové hodnocení ()
Popis produktu
Přeloženo GoogleZobrazit původní text
Fenix ARB-L16 je dobíjecí h IGH výkon lithium-iontová baterie s kapacitou 700 mAh.
Perfektní dobíjecí baterie pro aplikace s vysokou spotřebou.
Funkce
  • Technologie: Li-ion
  • Jmenovité napětí: 3,7 V
  • Kapacita: 700 mAh
  • Vícenásobná ochrana zajišťuje bezpečnost a dobrý výkon baterie
  • Tři sady ochrany proti přehřátí
  • Nabíjecí proud: 350 mAh (doporučeno), max. 700 mAh
  • Velikost: 16 mm x 35 mm
  • Hmotnost: 17,4 g
  • Záruka: 12 kk
  • Balení: 1 ks blistr
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 160 x 100 x 60 mm.