Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampaňová cena
Ponuka končí o
Množství
ks
Dostupné skladem
Prodejna (Helsinki)dostupné na prodejně1 ks ihned
Prodejna (Helsinki)skladem9 ks ihned
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě10 ks ihned
Kód objednávky
M-TB00017200
Čárový kód
Dostupnost
Ihned
Skladová dostupnost
Umístění Prodejna (Helsinki): Cyklistika, Zone 19, sklad
Hodnocení
Celkové hodnocení ()
Popis produktu
Přeloženo GoogleZobrazit původní text
  • Velikost: 27,5 x 2,50 WT
  • Skládací
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) plášť
  • 3C MaxxGrip
  • Velikosti Wide Trail (WT) jsou optimalizovány pro ráfky s vnitřní šířkou 35 mm
  • Kategorie: Downhill
  • Technologie: 3CG/TR/DH
  • Doporučená montáž: Přední
Hmotnost
1,402 g
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 300 x 250 x 200 mm.
Použití
Downhill
Tire Size
27" | 584