Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Kampaňová cena
Ponuka končí o
Množství
ks
Dostupné skladem
Prodejna (Helsinki)dostupné na prodejně5 ks ihned
Prodejna (Helsinki)skladem9 ks ihned
Okamžitě dostupné v internetovém obchodě14 ks ihned
Dostupnost
Ihned
Skladová dostupnost
Umístění Prodejna (Helsinki): Myslivost, Zone 22, sklad
Hodnocení
Celkové hodnocení ()
Popis produktu
Přeloženo GoogleZobrazit původní text
Otis Ripcord 5,56 mm/.223/.22Cal nabízí výjimečné jednoprůchodové čisticí řešení pro střelné zbraně, které zajišťuje důkladné vyčištění s minimální námahou. Tento inovativní čistící nástroj je navržen pro použití od Breech-to-Muzzle, což eliminuje potřebu gravitačního posuvu. Jeho jedinečné pryžové jádro ve tvaru šroubovice udržuje stálý kontakt s vývrtem a účinně zapojuje rýhování pro hluboké čištění. Pletený povrch Nomex odolává teplotám až 700 stupňů, což umožňuje čištění, i když je hlaveň horká, takže je ideální pro použití na střelnici nebo v terénu. Pro lepší zážitek z čištění mohou uživatelé připojit vrtací kartáč. Tento produkt je nejen rychlý a efektivní, ale také vysoce přenosný, což z něj činí nutnost pro údržbu střelné zbraně.
  • Určeno pro pušky a pistole ráže 0,22/0,223 cal/5,56 mm/5,7 mm
  • Má délku 36 palců pro komplexní čištění
  • Poskytuje 10 palců intenzivního čištění povrchu
  • Lisované pryžové jádro specifické pro kalibr zajišťuje čištění v rozsahu 360 stupňů
  • Odolává teplu až 700 stupňů Fahrenheita
  • Vlákna Nomex fungují jako kartáč i náplast k zachycení nečistot
  • Design se snadným podáváním pro rychlé čištění od Breech-to-Muzzle
  • Kompatibilní se všemi čisticími komponenty Otis prostřednictvím 8-32 závitových konců
Rozměry
Délka: 91,44 cm (36 palců)
Přibližná velikost zabaleného produktu nebo prodejního obalu je 145 x 160 x 30 mm.
Hmotnost
0,028 kg(Produkt může mít lehký prodejní obal.)
Země výroby
Spojené státy
Komentáře
Per S. verified buyer, 15.1.2026
Anonym verified buyer, 11.9.2025
Celkové hodnocení
Anonym verified buyer, 25.3.2025
Vypadá to dobře. Snadno se protlačí skrz hlaveň.
Mám je skoro ke všem puškám a brokovnicím. Top produkt
Olli P. verified buyer, 9.4.2021
Docela pěkná nouzová situace. Přešel jsem na obě tyče, když mluvil o tzv. neustálé čištění.
Aki L. verified buyer, 25.11.2018
Pravděpodobně laskavější k barelu než boresnaket s bronzovými štětinami.
Janne L. verified buyer, 30.7.2018
Měl by existovat delší řetězec. Tažné lano dosahuje pouze přes (starou) hlaveň .22.
Přidat komentář
Značka
Otis™ Ripcord®
Produkty, které jsou často zakoupené společně s tímto produktem
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Sporty‪»Myslivost‪»Čištění a údržba zbraní‪»Čistící šňůry‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Dostupné skladem
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Sporty‪»Myslivost‪»Čištění a údržba zbraní‪»Čistící sady‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Sporty‪»Myslivost‪»Čištění a údržba zbraní‪»Čistící šňůry‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Sporty‪»Myslivost‪»Čištění a údržba zbraní‪»Cleaning brushes‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Sporty‪»Myslivost‪»Čištění a údržba zbraní‪»Nářadí‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Sporty‪»Myslivost‪»Čištění a údržba zbraní‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%