Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampagnepris
Tilbuddet slutter
Antal
stk.
På lager
Butik (Helsinki)på hylde1 stk. umiddelbart
Butik (Helsinki)på lager9 stk. umiddelbart
Tilgængelig i webshoppen10 stk. umiddelbart
Produktkode
M-TB00017200
Stregkode
Tilgængelighed
Umiddelbart
Lagerbeholdning
Lagerplads Butik (Helsinki): Cykelsport, Zone 19, lager
Produktanmeldelser
Samlet bedømmelse ()
Produktbeskrivelse
Google oversættelseVis original
  • Størrelse: 27,5X2,50WT
  • Sammenfoldelig
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) kabinet
  • 3C MaxxGrip
  • Wide Trail (WT) størrelser er optimeret til 35 mm indre bredde fælge
  • Kategori: Downhill
  • Teknologi: 3CG/TR/DH
  • Anbefalet montering: Front
Vægt
1,402 g
Den omtrentlige pakkestørrelse eller størrelsen på produktets pakke er 300 x 250 x 200 mm.
Dækstørrelse
27" | 584