Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Τιμή καμπάνιας
Η προσφορά λήγει στις
Ποσότητα
τμχ.
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Κατάστημα (Helsinki)στο ράφι6 τμχ. αμέσως
Άμεσα διαθέσιμα στο ηλεκτρονικό κατάστημα6 τμχ. αμέσως
Διαθεσιμότητα
Αμέσως
Λεπτομερής διαθεσιμότητα
Τοποθεσία Κατάστημα (Helsinki): Πεζοπορία, Zone 12
Αξιολογήσεις
Συνολική βαθμολογία ()
Περιγραφή προϊόντος
Μεταφρασμένο από το GoogleΕμφάνιση πρωτότυπου
Τέλεια επαναφορτιζόμενη μπαταρία για εφαρμογές υψηλής αποστράγγισης.
Χαρακτηριστικά
  • Τεχνολογία: Li-ion
  • Ονομαστική τάση: 3,7 V
  • Χωρητικότητα: 700 mAh
  • Η πολλαπλή προστασία διασφαλίζει την ασφάλεια και την καλή απόδοση της μπαταρίας
  • Τρία σετ προστασίας από υπερθέρμανση
  • Ρεύμα φόρτισης: 350 mAh (συνιστάται), μέγ. 700 mAh
  • Μέγεθος: 16 mm x 35 mm
  • Βάρος: 17,4 g
  • Εγγύηση: 12 kk
  • Συσκευασία: 1 τεμ blister
Το κατά προσέγγιση μέγεθος του συσκευασμένου προϊόντος ή της συσκευασίας πώλησης είναι 160 x 100 x 60 mm.