Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Τιμή καμπάνιας
Η προσφορά λήγει στις
Ποσότητα
τμχ.
Διαθέσιμο σε απόθεμα
Κατάστημα (Helsinki)στο ράφι1 τμχ. αμέσως
Κατάστημα (Helsinki)σε απόθεμα9 τμχ. αμέσως
Άμεσα διαθέσιμα στο ηλεκτρονικό κατάστημα10 τμχ. αμέσως
Κωδικός παραγγελίας
M-TB00017200
Barcode
Διαθεσιμότητα
Αμέσως
Λεπτομερής διαθεσιμότητα
Τοποθεσία Κατάστημα (Helsinki): Ποδηλασία, Zone 19, αποθήκη
Αξιολογήσεις
Συνολική βαθμολογία ()
Περιγραφή προϊόντος
Μεταφρασμένο από το GoogleΕμφάνιση πρωτότυπου
  • Μέγεθος: 27,5X2,50WT
  • Αναδιπλούμενο
  • ΕΤΡΤΩ: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) περίβλημα
  • 3C MaxxGrip
  • Τα μεγέθη Wide Trail (WT) είναι βελτιστοποιημένα για ζάντες εσωτερικού πλάτους 35 mm
  • Κατηγορία: Κατάβαση
  • Τεχν.: 3CG/TR/DH
  • Προτεινόμενη εγκατάσταση: Μπροστά
Βάρος
1,402 γρ
Το κατά προσέγγιση μέγεθος του συσκευασμένου προϊόντος ή της συσκευασίας πώλησης είναι 300 x 250 x 200 mm.
Καταλληλότητα
Downhill
Μέγεθος λάστιχου
27" | 584