Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampaaniahind
Kehtiv kuni
Kogus
tk
Laos
Kauplus (Helsinki)riiulis1 tk koheselt
Kauplus (Helsinki)laos9 tk koheselt
Veebipoes kohe saadaval10 tk koheselt
Tellimuse kood
M-TB00017200
Triipkood
Saadavus
Koheselt
Saadavus
Asukoht Kauplus (Helsinki): Jalgrattaga sõitmine, Zone 19, ladu
Ülevaated
Üldhinnang ()
Toote kirjeldus
Google'iga tõlgitudNäita originaali
  • Suurus: 27,5X2,50WT
  • Kokkupandav
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, allamäge (2×60 TPI) korpus
  • 3C MaxxGrip
  • Wide Trail (WT) suurused on optimeeritud 35 mm siselaiusega velgedele
  • Kategooria: allamäge
  • Tehniline: 3CG/TR/DH
  • Soovitatav paigaldus: ees
Kaal
1,402 g
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 300 x 250 x 200 mm.
Rehvi mõõt
27" | 584