Kvaliteetne ja tõeliselt mugav käsitseda.
Paindlik
Vooliku, töö ja painde kohta pole midagi halba öelda.
üleval
Hea põhivoolik, mida selle kohta veel öelda? Paindlik ja vastupidav, selle kohta pole midagi halba öelda. Ma soovitan :-)