Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Kampaaniahind
Kehtiv kuni
Kogus
tk
Laos
Kauplus (Helsinki)riiulis5 tk koheselt
Kauplus (Helsinki)laos9 tk koheselt
Veebipoes kohe saadaval14 tk koheselt
Saadavus
Koheselt
Saadavus
Asukoht Kauplus (Helsinki): Jahipidamine, Zone 22, ladu
Ülevaated
Üldhinnang ()
Toote kirjeldus
Google'iga tõlgitudNäita originaali
Otis Ripcord 5,56 mm/.223/.22Cal pakub erakordset tulirelvade ühekäigulist puhastuslahendust, tagades põhjaliku puhastuse minimaalse pingutusega. See uuenduslik puhastustööriist on mõeldud kasutamiseks tuharest koonuni, välistades vajaduse raskusjõu abil. Selle ainulaadne spiraalikujuline kummisüdamik hoiab pidevat kontakti avaga, haakides tõhusalt vintpüssi sügavaks puhastamiseks. Punutud Nomex pind talub kuni 700 kraadi temperatuuri, võimaldades puhastamist ka siis, kui tünn on kuum, mistõttu on see ideaalne kasutamiseks nii lasketiirus kui ka põllul. Täiustatud puhastuskogemuse tagamiseks saavad kasutajad kinnitada puuriga harja. See toode pole mitte ainult kiire ja tõhus, vaid ka hästi kaasaskantav, mistõttu on see tulirelva hooldamisel hädavajalik.
  • Mõeldud .22/.223 cal/5.56mm/5.7mm vintpüsside ja püstolite jaoks
  • Sisaldab 36-tollist pikkust põhjalikuks puhastamiseks
  • Pakub 10 tolli intensiivset puhastuspinda
  • Kaliibrispetsiifiline vormitud kummisüdamik tagab 360-kraadise puhastuse
  • Talub kuumust kuni 700 kraadi Fahrenheiti
  • Nomexi kiud toimivad nii pintslina kui ka plaastrina saastumise püüdmiseks
  • Kergesti etteantav disain kiireks puhastamiseks tuharest koonuni
  • Ühildub kõigi Otise puhastuskomponentidega läbi 8-32 keermestatud otste
Mõõtmed
Pikkus: 91,44 cm (36 tolli)
Pakitud toote või tootepakendi hinnanguline suurus on 145 x 160 x 30 mm.
Kaal
0,028 kg(Tootel võib olla kergekaaluline müügipakend.)
Päritolumaa
Ameerika Ühendriigid
Kommentaarid
Per S. kinnitatud ostja, 15.1.2026
Anonüümne kinnitatud ostja, 11.9.2025
Üldhinnang
Anonüümne kinnitatud ostja, 25.3.2025
Tundub hea. Lihtne läbi tünni suruda.
Mul on need peaaegu kõigi püsside ja jahipüsside jaoks olemas. Tipptoode
Olli P. kinnitatud ostja, 9.4.2021
Kena hädaabivaru. Kummalegi pulgale läksin üle rääkides nö regulaarsest puhastamisest.
Aki L. kinnitatud ostja, 25.11.2018
Tõenäoliselt on tünnile lahkem kui pronksist harjastega puumaod.
Janne L. kinnitatud ostja, 30.7.2018
Peaks olema pikem juhe. Tõmmenöör ulatub vaevu läbi (vana) 0,22 tünni.
Lisa kommentaar
Kaubamärk
Otis™ Ripcord®
Koos selle tootega on sageli ostetud ka neid kaupu
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Spordialad‪»Jahipidamine‪»Relva puhastamine ja hooldus‪»Relvapuhastusnöörid‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Laos
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Spordialad‪»Jahipidamine‪»Relva puhastamine ja hooldus‪»Puhastuskomplektid‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Spordialad‪»Jahipidamine‪»Relva puhastamine ja hooldus‪»Relvapuhastusnöörid‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Spordialad‪»Jahipidamine‪»Relva puhastamine ja hooldus‪»Puhastusharjad‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Spordialad‪»Jahipidamine‪»Relva puhastamine ja hooldus‪»Tööriistad‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Spordialad‪»Jahipidamine‪»Relva puhastamine ja hooldus‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%