Viking
24 termék
| Összesített értékelés | (59 értékelés) |
| Összesített értékelés | ☆☆☆☆☆ |
| Összesített értékelés |
Buongiorno! La esperienza e molto positiva. L' ordine e arrivata in Sicilia tra 5 giorni nonostante a sciopero totale dei camionisti.
| Összesített értékelés |
Saappaat istuu hyvin jalkaan ja ovat mukavat kävellä pidempiäkin matkoja. Varren kiristyshihna ei pidä, vaan löystyy kävellessä.
| Összesített értékelés |
Hyvät saappaat sulan maan aikaan.
| Összesített értékelés |
Viikon metsästysreissun perusteella vaikuttaisivat toimivilta käyttötarkoituksessaan. Mukavat rämpiä metsässä ja soilla pidempiäkin matkoja, koska kengät ovat kevyet ja istuvuus omaan jalkaan todella hyvä (toisin kuin Nokian saappailla). Lämpimäthän nämä eivät ole, mutta liike lämmittää vielä syyskeleillä.
| Összesített értékelés |
Kumisaappaaksi erittäin hyvin toimiva pohja, rullaa hyvin astuessa. Ainoa ongelma on tiukka nilkka eli joutuu kiskomaan jalasta, mutta toisaalta ei myös hölsky.