Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Reklámár
Az árajánlat -ig érvényes
Mennyiség
darab
Raktáron
Üzlet (Helsinki)polcon1 darab azonnal
Üzlet (Helsinki)raktáron9 db azonnal
Webáruházból azonnal szállítható10 db azonnal
Termék kódja
M-TB00017200
Vonalkód
Elérhetőség
Azonnal
Tárolókapacitás
Raktározási helyszín Üzlet (Helsinki): Kerékpározás, Zone 19, raktár
Termékértékelések
Összesített értékelés ()
Termékleírás
Google fordításEredeti szöveg megtekintése
  • Méret: 27,5X2,50WT
  • Összecsukható
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) burkolat
  • 3C MaxxGrip
  • A Wide Trail (WT) méretek 35 mm-es belső szélességű felnikhez vannak optimalizálva
  • Kategória: Lesiklás
  • Műszaki: 3CG/TR/DH
  • Javasolt beépítés: elöl
Súly
1,402 g
Becsült csomagolt méret vagy a csomagolási egység becsült értéke 300 x 250 x 200 mm.
Alkalmazhatóság, alkalmasság
Lesiklás
Gumiabroncs típus
Folding, Tubeless Ready
Gumiméretek
27" | 584