Patagonia
441 termék
| Összesített értékelés | (14 értékelések) |
| Összesített értékelés | ☆☆☆☆☆ |
— Eredeti szöveg megtekintése| Összesített értékelés |
Jó kabát, tökéletes síeléshez, hegymászáshoz, túrázáshoz, kalandutazásokhoz, 4 zsebbel.
A Patagonia hosszú ujjú kabátja túl nagy, általában M-es méretet hordok, de az M-es mérettel túl nagy lett a túl hosszú ujjakkal, S-re cseréltem, és tökéletesen illik, elég hely van benne Polar kabátoknak, dzsekiknek és réteges öltözködésnek.| Összesített értékelés |
Egy 180 cm magas/76 kg-os srácnak pont jó egy M-es méretű kabát. Egy alatta lévő póló nem úgy néz ki, mint egy sátor, vastagabb réteggel pedig nem érzem magam kolbászbélnek.
Valaki panaszkodott a kabát nyikorgására, de én nem találom problémának. Nem bántam meg a vásárlást.| Összesített értékelés |
184 cm magas vagyok, L-es méretet vettem és jól illeszkedik. Felvehetek egy merinó alsó réteget és alatta egy vastag pulóvert, és mégis jól tudok mozogni anélkül, hogy túl szoros lennék. A kabát jó minőségűnek tűnik. Csak néhányszor viseltem, így a tartósságával kapcsolatban nincs tapasztalatom.