Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Reklámár
Az árajánlat -ig érvényes
Mennyiség
darab
Raktáron
Üzlet (Helsinki)polcon5 db azonnal
Üzlet (Helsinki)raktáron9 db azonnal
Webáruházból azonnal szállítható14 db azonnal
Elérhetőség
Azonnal
Tárolókapacitás
Raktározási helyszín Üzlet (Helsinki): Vadászat, Zone 22, raktár
Termékértékelések
Összesített értékelés ()
Termékleírás
Google fordításEredeti szöveg megtekintése
Az Otis Ripcord 5,56 mm/.223/.22Cal kivételes egymenetes tisztító megoldást kínál lőfegyverekhez, minimális erőfeszítéssel alapos tisztítást biztosítva. Ezt az innovatív tisztítóeszközt úgy tervezték, hogy a hátsó résztől a pofáig használható legyen, így nincs szükség gravitációs adagolásra. Egyedülálló spirál alakú gumimagja állandó kapcsolatot tart fenn a furattal, hatékonyan összekapcsolva a puskát a mélytisztítás érdekében. A fonott Nomex felület akár 700 fokos hőmérsékletet is kibír, lehetővé téve a tisztítást még forró hordó esetén is, így ideális pályán vagy terepen történő használatra. A tökéletesebb tisztítási élmény érdekében a felhasználók furatkefét is csatlakoztathatnak. Ez a termék nem csak gyors és hatékony, hanem rendkívül hordozható is, így a lőfegyverek karbantartásához elengedhetetlen.
  • .22/.223 cal/5.56mm/5.7mm puskákhoz és pisztolyokhoz tervezve
  • 36 hüvelykes hosszúsággal rendelkezik az átfogó tisztítás érdekében
  • 10 hüvelyk intenzív tisztító felületet biztosít
  • A kaliber-specifikus öntött gumimag 360 fokos tisztítást biztosít
  • 700 Fahrenheit fokig ellenáll a hőnek
  • A Nomex szálak kefeként és tapaszként is funkcionálnak a szennyeződés rögzítésére
  • Könnyen adagolható kialakítás a gyors tisztítás érdekében a fartól a szájkosárig
  • 8-32 menetes végeken keresztül kompatibilis az összes Otis tisztító komponenssel
Méretek
Hosszúság: 91,44 cm (36 hüvelyk)
Becsült csomagolt méret vagy a csomagolási egység becsült értéke 145 x 160 x 30 mm.
Súly
0,028 kg(A termék rendelkezhet könnyű kiskereskedelmi csomagolással.)
Származási ország
Amerikai Egyesült Államok
Hozzászólások
Per S. igazolt vevő, 15.1.2026
Névtelen igazolt vevő, 11.9.2025
Összesített értékelés
Névtelen igazolt vevő, 25.3.2025
Jónak tűnik. Könnyen átnyomható a hengeren.
Szinte minden puskámhoz és vadászpuskámhoz megvannak. Csúcs termék
Olli P. igazolt vevő, 9.4.2021
Elég szép vészhelyzet. Mindkét botra váltottam, amikor az ún. állandó takarítás.
Aki L. igazolt vevő, 25.11.2018
Valószínűleg kegyesebb a hordóhoz, mint bronz sörtés boresznaket.
Janne L. igazolt vevő, 30.7.2018
Hosszabb húrnak kell lennie. A vontatókötél éppen a (régi) .22-es hordón keresztül ér.
Kérjük, írd meg saját észrevételedet!
Termékmárka
Otis™ Ripcord®
Más termékek, melyeket ezzel a termékkel együtt már megvásároltak
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Sportágak‪»Vadászat‪»Fegyverápolási termékek‪»Csőtisztító csőkígyó‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Azonnal raktáron
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Sportágak‪»Vadászat‪»Fegyverápolási termékek‪»Tisztító szettek‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Azonnal raktáron
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Sportágak‪»Vadászat‪»Fegyverápolási termékek‪»Csőtisztító csőkígyó‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Sportágak‪»Vadászat‪»Fegyverápolási termékek‪»Tisztító kefe‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Sportágak‪»Vadászat‪»Fegyverápolási termékek‪»Szerszámok‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Sportágak‪»Vadászat‪»Fegyverápolási termékek‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%