| Összesített értékelés | ☆☆☆☆☆ |
— Eredeti szöveg megtekintése| Összesített értékelés |
Bár a név és a leírás is tapintatos, ezek nem csupán egy felmagasztalt termékleírások. Kényelmesek a használatukban, jó az ujjérzetük, és masszívnak érződnek a kézben, pedig nyári kesztyűk. Főleg fegyveres munkákhoz használom őket, és az árukhoz képest nagyon jól teszik a dolgukat. Azt javaslom, hogy nézz körül az interneten a MoG mérettáblázata után, amellyel lemérheted magad, és megrendelheted a megfelelő méretű kesztyűt. A kesztyűk tartóssága még mindig rejtély.| Összesített értékelés |
| Összesített értékelés |
| Összesített értékelés |
Jó és strapabíró kesztyűk. A méret megfelel az elvárásoknak. A szilikon pöttyök jó fogást biztosítanak, bár az anyag rojtosodik és csúnyán néz ki, de a használatot nem befolyásolja. Az érintőképernyős ujjbegyek használat közben mindig rosszabbul teljesítenek.| Összesített értékelés |
| Összesített értékelés |
Bőrbarát kesztyű. Belül tapadós, lövöldözésre alkalmasabb, vö. A Mechanicsnak, melynek belső felülete enyhén csúszós. A kesztyűk tartóssága még várat magára. Az ujjak hossza kicsit hosszabb lehetett volna annak, akinek hosszú ujjai vannak. A kesztyűn lévő "akasztóhurok" is lehetne nagyobb. A kesztyű azonban pár hét után jól néz ki!| Összesített értékelés |
| Összesített értékelés |
| Összesített értékelés |
| Összesített értékelés |