Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Promotieprijs
De offerte blijft geldig nog
Aantal
stuk
Op voorraad
Winkel (Helsinki)op het schap1 stuk meteen
Winkel (Helsinki)op voorraad9 stuks meteen
Online op voorraad10 stuks meteen
Productcode
M-TB00017200
Barcode
Beschikbaarheid
Meteen
Aantal voorraad
Locatie Winkel (Helsinki): Wielersport, Zone 19, opslag
Recensies
Algemene waardering ()
Productomschrijving
Vertaald door GoogleOrigineel weergeven
  • Maat: 27.5X2.50WT
  • Opvouwbaar
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) karkas
  • 3C MaxxGrip
  • Wide Trail (WT) maten zijn geoptimaliseerd voor velgen met een binnenbreedte van 35 mm
  • Categorie: Bergafwaarts
  • Technologie: 3CG/TR/DH
  • Aanbevolen montage: voorzijde
Gewicht
1.402 gr
De afmeting van het verpakte product of de verpakking is ongeveer 300 x 250 x 200 mm.
Bandenmaat
27" | 584