Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Promotieprijs
De offerte blijft geldig nog
Aantal
stuk
Op voorraad
Winkel (Helsinki)op het schap5 stuks meteen
Winkel (Helsinki)op voorraad9 stuks meteen
Online op voorraad14 stuks meteen
Beschikbaarheid
Meteen
Aantal voorraad
Locatie Winkel (Helsinki): Jacht, Zone 22, opslag
Recensies
Algemene waardering ()
Productomschrijving
Vertaald door GoogleOrigineel weergeven
De Otis Ripcord 5,56 mm/.223/.22Cal biedt een uitzonderlijke one-pass reinigingsoplossing voor vuurwapens, die een grondige reiniging met minimale inspanning garandeert. Deze innovatieve reinigingstool is ontworpen om te worden gebruikt van Breech-to-Muzzle, waardoor de noodzaak voor zwaartekrachtvoeding wordt geëlimineerd. De unieke helixvormige rubberen kern houdt constant contact met de boring, waardoor de trekken effectief worden aangetrokken voor een diepe reiniging. Het gevlochten Nomex-oppervlak is bestand tegen temperaturen tot 700 graden, waardoor reiniging zelfs mogelijk is als de loop heet is, waardoor het ideaal is voor gebruik op de schietbaan of in het veld. Voor een verbeterde reinigingservaring kunnen gebruikers een boringborstel bevestigen. Dit product is niet alleen snel en efficiënt, maar ook zeer draagbaar, waardoor het een must-have is voor vuurwapenonderhoud.
  • Ontworpen voor .22/.223 cal/5.56mm/5.7mm geweren en pistolen
  • Heeft een lengte van 36 inch voor uitgebreide reiniging
  • Biedt 10 inch intensief reinigingsoppervlak
  • Kaliberspecifieke gegoten rubberen kern zorgt voor 360 graden reiniging
  • Bestand tegen hitte tot 700 graden Fahrenheit
  • Nomexvezels fungeren zowel als borstel als als pleister om vuil op te vangen
  • Eenvoudig te voeden ontwerp voor snelle reiniging van stuitligging tot snuit
  • Compatibel met alle Otis-reinigingscomponenten via 8-32 schroefdraaduiteinden
Afmetingen
Lengte: 91,44 cm (36 inch)
De afmeting van het verpakte product of de verpakking is ongeveer 145 x 160 x 30 mm.
Gewicht
0,028 kg(Dit product mag een lichte verpakking hebben.)
Land van oorsprong
Verenigde Staten
Commentaren
Per S. geverifieerde koper, 15.1.2026
Anoniem geverifieerde koper, 11.9.2025
Algemene waardering
Anoniem geverifieerde koper, 25.3.2025
Het lijkt goed. Gemakkelijk door de loop te duwen.
Ik heb ze voor bijna al mijn geweren en shotguns. Top product
Olli P. geverifieerde koper, 9.4.2021
Aki L. geverifieerde koper, 25.11.2018
Waarschijnlijk gunstiger voor het vat dan een boresnaket met bronzen borstelharen.
Janne L. geverifieerde koper, 30.7.2018
Er zou een langere string moeten zijn. De sleepkabel reikt net door de (oude) .22 ton.
Een commentaar leveren
Merk
Otis™ Ripcord®
Producten, die vaak gekocht zijn met dit product
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Sporten‪»Jacht‪»Wapenonderhoud‪»Loopreiniger‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Op voorraad beschikbaar
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Sporten‪»Jacht‪»Wapenonderhoud‪»Schoonmaaksets‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Op voorraad beschikbaar
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Sporten‪»Jacht‪»Wapenonderhoud‪»Loopreiniger‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Sporten‪»Jacht‪»Wapenonderhoud‪»Schoonmaakborstels‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Sporten‪»Jacht‪»Wapenonderhoud‪»Gereedschappen‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Sporten‪»Jacht‪»Wapenonderhoud‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%