Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Kampanje pris
Tilbudet avslutter
Antall
stk
I lager
Butikk (Helsinki)på hyllen6 stk umiddelbart
Tilgjengelig i nettbutikken6 stk umiddelbart
Tilgjengelighet
Umiddelbart
Detaljert tilgjengelighet
Sted Butikk (Helsinki): Turgåing, Zone 12
Anmeldelser
Genrell vurdering ()
Produkt beskrivelse
Oversatt av GoogleVis original
Fenix ARB-L16 er et oppladbart h igh ytelse Li-ion batteri med kapasitet 700 mAh.
Perfekt oppladbart batteri for applikasjoner med høyt avløp.
Funksjoner
  • Teknologi: Li-ion
  • Nominell spenning: 3,7 V
  • Kapasitet: 700 mAh
  • Multibeskyttelse sikrer sikkerhet og god ytelse til batteriet
  • Tre sett med beskyttelse mot overoppheting
  • Ladestrøm: 350 mAh (anbefalt), maks. 700 mAh
  • Størrelse: 16 mm x 35 mm
  • Vekt: 17,4 g
  • Garanti: 12 kk
  • Pakke: 1 stk blister
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 160 x 100 x 60 mm.