Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampanje pris
Tilbudet avslutter
Antall
stk
I lager
Butikk (Helsinki)på hyllen1 stk umiddelbart
Butikk (Helsinki)på lageret9 stk umiddelbart
Tilgjengelig i nettbutikken10 stk umiddelbart
Produkt kode
M-TB00017200
Strekkode
Tilgjengelighet
Umiddelbart
Detaljert tilgjengelighet
Sted Butikk (Helsinki): Sykling, Zone 19, lager
Anmeldelser
Genrell vurdering ()
Produkt beskrivelse
Oversatt av GoogleVis original
  • Størrelse: 27,5X2,50WT
  • Sammenleggbar
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) foringsrør
  • 3C MaxxGrip
  • Wide Trail (WT) størrelser er optimalisert for 35 mm indre bredde felger
  • Kategori: Utfor
  • Tekn.: 3CG/TR/DH
  • Anbefalt montering: Front
Vekt
1,402 g
Den omtrentlige størrelsen på det pakkede produktet eller salgspakken er 300 x 250 x 200 mm.
Dekkstørrelse
27" | 584