Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Campaign price
Do zakończenia oferty
Ilość
szt.
Dostępny w magazynie
Sklep (Helsinki)na półce6 szt. natychmiast
Dostępne natychmiast w sklepie internetowym6 szt. natychmiast
Dostępność
Natychmiast
Dostępność w magazynach
Lokalizacja Sklep (Helsinki): Trekking, Zone 12
Oceny
Ogólna ocena ()
Opis produktu
Przetłumaczone przez GooglePokaż tekst oryginalny
Fenix ARB-L16 jest akumulator wydajność H IGH akumulator Li-jonowy z 700 mAh.
Doskonały akumulator do zastosowań wymagających dużego poboru mocy.
funkcje
  • Technologia: litowo-jonowa
  • Napięcie nominalne: 3,7 V.
  • Pojemność: 700 mAh
  • Wielokrotna ochrona zapewnia bezpieczeństwo i dobre działanie baterii
  • Trzy zestawy ochrony przed przegrzaniem
  • Prąd ładowania: 350 mAh (zalecane), maks. 700 mAh
  • Rozmiar: 16 mm x 35 mm
  • Waga: 17,4 g
  • Gwarancja: 12 kk
  • Opakowanie: 1 szt. Blister
Przybliżony rozmiar zapakowanego towaru lub rozmiar opakowania produktu to 160 x 100 x 60 mm.