Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Campaign price
Do zakończenia oferty
Ilość
szt.
Dostępny w magazynie
Sklep (Helsinki)na półce1 szt. natychmiast
Sklep (Helsinki)w magazynie9 szt. natychmiast
Dostępne natychmiast w sklepie internetowym10 szt. natychmiast
Kod produktu
M-TB00017200
Kod kreskowy
Dostępność
Natychmiast
Dostępność w magazynach
Lokalizacja Sklep (Helsinki): Rower, Zone 19, magazyn
Oceny
Ogólna ocena ()
Opis produktu
Przetłumaczone przez GooglePokaż tekst oryginalny
  • Rozmiar: 27.5X2.50WT
  • Składany
  • ETRTO: 63-584
  • Karkas 60 TPI, Downhill (2×60 TPI).
  • 3C MaxxGrip
  • Rozmiary Wide Trail (WT) są zoptymalizowane pod kątem obręczy o szerokości wewnętrznej 35 mm
  • Kategoria: Zjazd
  • Technika: 3CG/TR/DH
  • Zalecana instalacja: Przód
Waga
1,402 gr
Przybliżony rozmiar zapakowanego towaru lub rozmiar opakowania produktu to 300 x 250 x 200 mm.
Tire Size
27" | 584