Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Campaign price
Do zakończenia oferty
Ilość
szt.
Dostępny w magazynie
Sklep (Helsinki)na półce5 szt. natychmiast
Sklep (Helsinki)w magazynie9 szt. natychmiast
Dostępne natychmiast w sklepie internetowym14 szt. natychmiast
Dostępność
Natychmiast
Dostępność w magazynach
Lokalizacja Sklep (Helsinki): Polowanie, Zone 22, magazyn
Oceny
Ogólna ocena ()
Opis produktu
Przetłumaczone przez GooglePokaż tekst oryginalny
Otis Ripcord 5.56mm/.223/.22Cal oferuje wyjątkowe rozwiązanie do czyszczenia broni palnej w jednym przejściu, zapewniając dokładne czyszczenie przy minimalnym wysiłku. To innowacyjne narzędzie czyszczące jest przeznaczone do stosowania od zamka do wylotu lufy, eliminując potrzebę podawania grawitacyjnego. Jego unikalny, spiralny, gumowy rdzeń utrzymuje stały kontakt z otworem lufy, skutecznie angażując gwint, aby zapewnić głębokie czyszczenie. Oplot Nomex wytrzymuje temperatury do 700 stopni, umożliwiając czyszczenie nawet wtedy, gdy lufa jest gorąca, dzięki czemu idealnie nadaje się do użytku na strzelnicy lub w terenie. Aby uzyskać lepsze wrażenia z czyszczenia, użytkownicy mogą przymocować szczotkę do czyszczenia otworu lufy. Ten produkt jest nie tylko szybki i wydajny, ale także bardzo przenośny, co czyni go niezbędnym do konserwacji broni palnej.
  • Przeznaczony do karabinów i pistoletów kalibru .22/.223/5,56 mm/5,7 mm
  • Posiada długość 36 cali umożliwiającą dokładne czyszczenie
  • Zapewnia 10 cali intensywnej powierzchni czyszczącej
  • Specjalnie formowany rdzeń gumowy zapewnia czyszczenie w zakresie 360 ​​stopni
  • Wytrzymuje temperaturę do 700 stopni Fahrenheita
  • Włókna Nomex pełnią funkcję zarówno szczotki, jak i łatki wychwytującej zanieczyszczenia
  • Kompatybilny ze wszystkimi elementami czyszczącymi Otis dzięki końcówkom z gwintem 8-32
Wymiary
Długość: 91,44 cm (36 cali)
Przybliżony rozmiar zapakowanego towaru lub rozmiar opakowania produktu to 145 x 160 x 30 mm.
Waga
0,028 kg(Produkt może mieć lekkie opakowanie detaliczne.)
Kraj produkcji
Stany Zjednoczone
Komentarze
Per S. verified buyer, 15.1.2026
Anonymous verified buyer, 11.9.2025
Ogólna ocena
Anonymous verified buyer, 25.3.2025
Wygląda dobrze. Łatwe do przepchnięcia przez lufę.
Mam je do prawie wszystkich moich karabinów i strzelb. Najlepszy produkt
Olli P. verified buyer, 9.4.2021
Całkiem niezła sytuacja awaryjna. Przerzuciłem się na oba drążki, mówiąc o tzw. ciągłe czyszczenie.
Aki L. verified buyer, 25.11.2018
Prawdopodobnie bardziej łaskawy dla lufy niż borowik z włosiem z brązu.
Janne L. verified buyer, 30.7.2018
Powinien być dłuższy sznurek. Lina holownicza przechodzi przez (starą) lufę .22.
Dodaj komentarz
Marka
Otis™ Ripcord®
Produkty, które często kupowano wraz z tym produktem
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Sporty‪»Polowanie‪»Czyszczenie i konserwacja broni‪»Wyciory sznurowe‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Dostępny w magazynie
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Sporty‪»Polowanie‪»Czyszczenie i konserwacja broni‪»Cleaning kits‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Sporty‪»Polowanie‪»Czyszczenie i konserwacja broni‪»Wyciory sznurowe‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Sporty‪»Polowanie‪»Czyszczenie i konserwacja broni‪»Cleaning brushes‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Sporty‪»Polowanie‪»Czyszczenie i konserwacja broni‪»Narzędzia‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Sporty‪»Polowanie‪»Czyszczenie i konserwacja broni‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%