Carinthia
109 produktów
| Ogólna ocena | (35 ocen(y)) |
| Ogólna ocena | ☆☆☆☆☆ |
— Pokaż tekst oryginalny| Ogólna ocena |
Naprawdę dobre spodnie, sprawdziły się w chłodne dni zeszłej zimy. Spodnie były tak ciepłe, że przy -25 stopniach miałem na sobie tylko dżinsy (bez długiej bielizny), więc podczas chodzenia po mieście zrobiło się trochę za ciepło.
W nawiązaniu do powyższego: spodnie mają ściągacze po wewnętrznej stronie ud, które pomagają utrzymać chłód. Poza tym przemyślano regulacje; nogawki można rozciągnąć prawie do kolan za pomocą ściągacza, dzięki czemu można je zakładać i zdejmować bez zdejmowania butów. Dodatkowo spodnie mają ściągacze w pasie, więc pasek nie jest konieczny – sam ostatecznie nosiłem szelki, ponieważ spodnie są dla mnie za długie bez nich (a rozmiar mniejsze były za małe).| Ogólna ocena |
Świetne spodnie i naprawdę ciepłe. Przy temperaturze -15 stopni Celsjusza nie potrzeba niczego pod spodem, a przy -25 można nosić bieliznę i wygodnie biegać.
Normalnie kupiłabym rozmiar XL, a z tych L był dla mnie odpowiedni. Moje wymiary: 184/93
Minusem jest to, że materiał trochę szeleści, więc szelki mogłyby być dobrym dodatkiem.| Ogólna ocena |
To świetne spodnie. Ciepłe bez konieczności noszenia czegoś większego pod spodem, a ponieważ wzięłam odpowiedni rozmiar, można założyć kilka warstw, a nawet narzucić je bezpośrednio na plecaki. Jeśli masz taką potrzebę, będziesz potrzebować szelek.
Gorąco polecam.| Ogólna ocena |
Spodnie dobrze uszyte i z nitkami. Rozmiar zgodny z rozmiarem kurtki MIG, którą posiadam (rozmiar L). Przemyślanie rozmieszczone kieszenie i wzmocnienia w okolicach kolan i kostek. Dużo miejsca na regulację dopasowania. Bardzo ciepłe. Podobnie jak kurtka MIG, gorąco polecam!