Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Preț promoțional
Oferta se termină în
Cantitate
buc
Disponibil în stoc
Magazin (Helsinki)la raft1 buc imediat
Magazin (Helsinki)în stoc9 buc imediat
Disponibile in magazinul online10 buc imediat
Codul produsului
M-TB00017200
Cod de bare
Disponibilitate
Imediat
Disponibilitate
Locația Magazin (Helsinki): Ciclism, Zone 19, depozit
Recenzii
Evaluare generală ()
Descriere produs
Tradus de GoogleArată originalul
  • Dimensiune: 27.5X2.50WT
  • Pliabil
  • ETRTO: 63-584
  • Carcasa 60 TPI, Downhill (2×60 TPI).
  • 3C MaxxGrip
  • Dimensiunile Wide Trail (WT) sunt optimizate pentru jante cu lățime interioară de 35 mm
  • Categorie: Downhill
  • Tehnologie: 3CG/TR/DH
  • Instalare recomandată: față
Greutate
1,402 g
Dimensiunea aproximativă a produsului ambalat sau a pachetului de vânzare este 300 x 250 x 200 mm.
Adecvare
Ciclism montan la coborâre
Dimensiunea anvelopei
27" | 584