Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Preț promoțional
Oferta se termină în
Cantitate
buc
Disponibil în stoc
Magazin (Helsinki)la raft5 buc imediat
Magazin (Helsinki)în stoc9 buc imediat
Disponibile in magazinul online14 buc imediat
Disponibilitate
Imediat
Disponibilitate
Locația Magazin (Helsinki): Vânătoare, Zone 22, depozit
Recenzii
Evaluare generală ()
Descriere produs
Tradus de GoogleArată originalul
Otis Ripcord 5.56mm/.223/.22Cal oferă o soluție excepțională de curățare cu o singură trecere pentru arme de foc, asigurând o curățare temeinică cu efort minim. Acest instrument inovator de curățare este conceput pentru a fi utilizat de la breech la bot, eliminând nevoia de alimentare gravitațională. Miezul său unic de cauciuc, în formă de helix, menține contactul constant cu orificiul, angajând eficient riflingul pentru o curățare profundă. Suprafața împletită Nomex rezistă la temperaturi de până la 700 de grade, permițând curățarea chiar și atunci când butoiul este fierbinte, făcându-l ideal pentru utilizare la rază sau pe câmp. Pentru o experiență de curățare îmbunătățită, utilizatorii pot atașa o perie de găurit. Acest produs nu este doar rapid și eficient, ci și extrem de portabil, ceea ce îl face un must-have pentru întreținerea armelor de foc.
  • Proiectat pentru puști și pistoale .22/.223 cal/5,56 mm/5,7 mm
  • Are o lungime de 36 de inchi pentru o curățare completă
  • Oferă 10 inci de suprafață de curățare intensă
  • Miezul din cauciuc turnat specific calibrului asigură o curățare la 360 de grade
  • Rezistă la căldură până la 700 de grade Fahrenheit
  • Fibrele Nomex funcționează atât ca o perie, cât și ca un plasture pentru a capta murdăria
  • Design ușor de alimentat pentru curățarea rapidă de la culcare la bot
  • Compatibil cu toate componentele de curățare Otis prin 8-32 capete filetate
Dimensiuni
Lungime: 91,44 cm (36 inchi)
Dimensiunea aproximativă a produsului ambalat sau a pachetului de vânzare este 145 x 160 x 30 mm.
Greutate
0,028 kg(Produsul poate avea un ambalaj de vânzare ușor.)
Tară de origine
Statele Unite ale Americii
Comentarii
Per S. cumpărător verificat, 15.1.2026
Anonim cumpărător verificat, 11.9.2025
Evaluare generală
Anonim cumpărător verificat, 25.3.2025
Pare bine. Usor de impins prin butoi.
Le am pentru aproape toate puștile și puștile mele. Produs de top
Olli P. cumpărător verificat, 9.4.2021
Aki L. cumpărător verificat, 25.11.2018
Probabil mai amabil cu butoiul decât șerpii cu peri de bronz.
Janne L. cumpărător verificat, 30.7.2018
Ar trebui să existe un șir mai lung. Snurul de tragere abia ajunge prin butoiul (vechi) de .22.
Adăugați un comentariu
Brand
Otis™ Ripcord®
Produse care au fost adesea achiziționate cu acest produs
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Disponibil in stoc
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Sporturi‪»Vânătoare‪»Curățarea și întreținerea armelor‪»Kituri de curațare‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Disponibil in stoc
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Sporturi‪»Vânătoare‪»Curățarea și întreținerea armelor‪»Perii de curățenie‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Sporturi‪»Vânătoare‪»Curățarea și întreținerea armelor‪»Unelte‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Sporturi‪»Vânătoare‪»Curățarea și întreținerea armelor‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%