Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Kampaňová cena
Ponuka končí o
Množstvo
ks
Dostupné skladom
Predajňa (Helsinki)dostupné na predajni6 ks hneď
Okamžite dostupné v internetovom obchode6 ks hneď
Dostupnosť
Hneď
Skladová dostupnosť
Umiestnenie Predajňa (Helsinki): Treking, Zone 12
Hodnotenia
Celkové hodnotenie ()
Popis produktu
Preložené GoogleZobraziť pôvodný text
Fenix ARB-L16 je nabíjateľná h IGH výkon lítium-iónová batéria s kapacitou 700 mAh.
Perfektná nabíjateľná batéria pre aplikácie s veľkým vybíjaním.
Vlastnosti
  • Technológia: Li-ion
  • Menovité napätie: 3,7 V
  • Kapacita: 700 mAh
  • Viacnásobná ochrana zaisťuje bezpečnosť a dobrý výkon batérie
  • Tri sady ochrany proti prehriatiu
  • Nabíjací prúd: 350 mAh (odporúčané), max. 700 mAh
  • Veľkosť: 16 mm x 35 mm
  • Hmotnosť: 17,4 g
  • Záruka: 12 kk
  • Balenie: 1 ks blister
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 160 x 100 x 60 mm.