Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampaňová cena
Ponuka končí o
Množstvo
ks
Dostupné skladom
Predajňa (Helsinki)dostupné na predajni1 ks hneď
Predajňa (Helsinki)skladom9 ks hneď
Okamžite dostupné v internetovom obchode10 ks hneď
Kód objednávky
M-TB00017200
Čiarový kód
Dostupnosť
Hneď
Skladová dostupnosť
Umiestnenie Predajňa (Helsinki): Cyklistika, Zone 19, sklad
Hodnotenia
Celkové hodnotenie ()
Popis produktu
Preložené GoogleZobraziť pôvodný text
  • Veľkosť: 27,5X2,50WT
  • Skladacie
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) plášť
  • 3C MaxxGrip
  • Veľkosti Wide Trail (WT) sú optimalizované pre ráfiky s vnútornou šírkou 35 mm
  • Kategória: Downhill
  • Technika: 3CG/TR/DH
  • Odporúčaná inštalácia: Predná strana
Hmotnosť
1,402 g
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 300 x 250 x 200 mm.
Použitie
Downhill
Tire Size
27" | 584