Otis RIPCORD 5.56MM/.223/.22CAL
Kampaňová cena
Ponuka končí o
Množstvo
ks
Dostupné skladom
Predajňa (Helsinki)dostupné na predajni5 ks hneď
Predajňa (Helsinki)skladom9 ks hneď
Okamžite dostupné v internetovom obchode14 ks hneď
Dostupnosť
Hneď
Skladová dostupnosť
Umiestnenie Predajňa (Helsinki): Poľovníctvo, Zone 22, sklad
Hodnotenia
Celkové hodnotenie ()
Popis produktu
Preložené GoogleZobraziť pôvodný text
Otis Ripcord 5,56 mm/.223/.22Cal ponúka výnimočné jednoprechodové riešenie čistenia strelných zbraní, ktoré zaisťuje dôkladné vyčistenie s minimálnym úsilím. Tento inovatívny čistiaci nástroj je navrhnutý tak, aby sa dal používať od konca po papuľu, čím sa eliminuje potreba gravitačného podávania. Jeho unikátne gumené jadro v tvare špirály udržuje stály kontakt s vývrtom, čím efektívne zapája rýľovanie pre hĺbkové čistenie. Splietaný povrch Nomex odoláva teplotám až 700 stupňov, čo umožňuje čistenie, aj keď je sud horúci, vďaka čomu je ideálny na použitie na strelnici alebo v teréne. Pre lepší zážitok z čistenia môžu používatelia pripojiť vŕtaciu kefu. Tento produkt je nielen rýchly a efektívny, ale aj vysoko prenosný, čo z neho robí nevyhnutnosť pri údržbe strelných zbraní.
  • Určené pre pušky a pištole kalibru 0,22/0,223 cal/5,56 mm/5,7 mm
  • Má dĺžku 36 palcov pre komplexné čistenie
  • Poskytuje 10 palcov intenzívneho čistiaceho povrchu
  • Lisované gumené jadro špecifické pre kaliber zaisťuje 360-stupňové čistenie
  • Odoláva teplu až do 700 stupňov Fahrenheita
  • Vlákna Nomex fungujú ako kefka aj ako náplasť na zachytávanie nečistôt
  • Dizajn s jednoduchým podávaním pre rýchle čistenie od Breech-to-Muzzle
  • Kompatibilné so všetkými čistiacimi komponentmi Otis prostredníctvom 8-32 závitových koncov
Rozmery
Dĺžka: 91,44 cm (36 palcov)
Približná veľkosť zabaleného produktu alebo predajného obalu je 145 x 160 x 30 mm.
Hmotnosť
0,028 kg(Produkt môže mať ľahký predajný obal.)
Krajina výroby
Spojené štáty
Komentáre
Per S. verified buyer, 15.1.2026
Anonym verified buyer, 11.9.2025
Celkové hodnotenie
Anonym verified buyer, 25.3.2025
Vyzerá to dobre. Jednoduché pretlačenie cez hlaveň.
Mám ich takmer na všetky pušky a brokovnice. Top produkt
Olli P. verified buyer, 9.4.2021
Celkom pekná pohotovosť. Na obe palice som prešiel, keď som hovoril o tzv. neustále čistenie.
Aki L. verified buyer, 25.11.2018
Pravdepodobne viac láskavý k sudu ako boresnaket s bronzovými štetinami.
Janne L. verified buyer, 30.7.2018
Mal by tam byť dlhší povrázok. Vlečné lano siaha iba cez (starý) hlaveň .22.
Pridať komentár
Značka
Otis™ Ripcord®
Produkty, ktoré sú často zakúpené spoločne s týmto produktom
-20%
Otis 9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Športy‪»Poľovníctvo‪»Čistenie a údržba zbraní‪»Čistiace šnúry‪»Pistol Bore Snakes‪»
Otis
9MM/.38 CAL/.357 CAL RIFLE/PISTOL RIPCORD®
Dostupné skladom
(31)
-20%
Otis .223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
Športy‪»Poľovníctvo‪»Čistenie a údržba zbraní‪»Čistiace sady‪»
Otis
.223cal/5.56mm Defender Series Cleaning System
(18)
-20%
Otis RIPCORD 7.62MM/.308
Športy‪»Poľovníctvo‪»Čistenie a údržba zbraní‪»Čistiace šnúry‪»Rifle Boresnakes‪»
RIPCORD 7.62MM/.308
(6)
-20%
Otis .22 - .27 Cal Small Slotted Tip
Športy‪»Poľovníctvo‪»Čistenie a údržba zbraní‪»Cleaning brushes‪»
.22 - .27 Cal Small Slotted Tip
(13)
-20%
Otis Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
Star Chamber Cleaning tool 5.56mm/AR-15
(26)
-20%
Otis B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
Športy‪»Poľovníctvo‪»Čistenie a údržba zbraní‪»Nástroje‪»
B.O.N.E.® Tool (5.56MM)
(44)
-20%
Otis .223 cal Patriot Series Rifle Kit
.223 cal Patriot Series Rifle Kit
(13)
-20%
Otis 2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
Športy‪»Poľovníctvo‪»Čistenie a údržba zbraní‪»Silla-Wool etc‪»
2" Small Caliber Cleaning Patches (100)
(41)
-20%
Otis 3" Cleaning Patches, 100 Count
3" Cleaning Patches, 100 Count
(35)
-20%