Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Kampanjpris
Erbjudandet slutar gälla efter
Antal
st
Tillgänglig i lager
Butiken (Helsingfors)på hyllan6 st omedelbart
Tillgänglig i webbutik6 st omedelbart
Tillgång
Omedelbart
Lagersituationen
Lagerplats Butiken (Helsingfors): Vandring, Zon 12
Omdömen
Allmänt betyg ()
Produktbeskrivning
Översatt av GoogleVisa original
Fenix ARB-L16 är ett uppladdningsbart h ög prestanda litiumjonbatteri med 700 mAh kapacitet.
Perfekt uppladdningsbart batteri för applikationer med hög avlopp.
Funktioner
  • Teknik: Li-ion
  • Nominell spänning: 3,7 V
  • Kapacitet: 700 mAh
  • Flera skydd garanterar batteriets säkerhet och goda prestanda
  • Tre uppsättningar överhettningsskydd
  • Laddningsström: 350 mAh (rekommenderas), max. 700 mAh
  • Storlek: 16 mm x 35 mm
  • Vikt: 17,4 g
  • Garanti: 12 kk
  • Förpackning: 1 st blister
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 160 x 100 x 60 mm.