Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampanjpris
Erbjudandet slutar gälla efter
Antal
st
Tillgänglig i lager
Butiken (Helsingfors)på hyllan1 st omedelbart
Butiken (Helsingfors)i lager9 st omedelbart
Tillgänglig i webbutik10 st omedelbart
Artikelnummer
M-TB00017200
Streckkod
Tillgång
Omedelbart
Lagersituationen
Lagerplats Butiken (Helsingfors): Cykling, Zon 19, lager
Omdömen
Allmänt betyg ()
Produktbeskrivning
Översatt av GoogleVisa original
  • Storlek: 27,5X2,50WT
  • Vikbar
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) hölje
  • 3C MaxxGrip
  • Wide Trail (WT) storlekar är optimerade för 35 mm inre bredd fälgar
  • Kategori: Downhill
  • Teknik: 3CG/TR/DH
  • Rekommenderad montering: Fram
Vikt
1,402 g
Storleken på den packade produkten eller förpackningen är ca 300 x 250 x 200 mm.
Däckstorlek
27" | 584