Viking
25 件商品
| 一般评价 | (70条评价) |
| 一般评价 | ☆☆☆☆☆ |
| 一般评价 |
Kolmas pari Trophyjä menossa. Uusi malli muuttunut aikaisemmista sikäli, että kumi on löysempää ja varren säätövara loppuu kesken. Tämän vuoksi varsi pääsee heilumaan kävellessä. Aikaisemmat olivat mukavammat jämäkämmän varren ansiosta. Toisaalta vanhat kestivät 2-4 vuotta ennen kuin halkesivat jalkaterän sisäreunasta (molemmat parit samasta kohtaa), joten toivottavasti kumilaadun muuttuminen on korjannut tuon kestävyysongelman. Lestin puolesta parhaat saappaat jalkaan mitä olen käyttänyt. Trophy Pro on mitoitukseltaan erilainen tähän verrattuna, eikä sopinut omaan jalkaan (oli joko liian iso tai pieni).
| 一般评价 |
Toimivat ja jämäkät pitkävartiset perussaappaat. Hoikalle nuoren miehen pohkeelle saisi olla lisää säätövaraa varren kiristyksessä.
| 一般评价 |
Hyvä kumisaapas, malli hivenen muuttunut edellisestä. Edellinen oli jäykempi ja enempi omaan mieleen
| 一般评价 |
Istuu hyvin jalkaan.
| 一般评价 |
Kumisaappaat kestivät noin kaksi kuukautta vettä, jonka jälkeen vesi tuli pohjasta läpi logon kohdalta. Ei jatkoon
| 一般评价 |
Pitkävartiset saappaat ovat ehdottoman parhaat ja on ollut tuskastuttavaa löytää sopivia. Vihdoin löysin sellaiset, joihin voimakkaan pohkeenikin mahtuvat ja nyt on hyvä jatkaa matkaa syksyyn. Voin lämpimästi suositella!
Hyvät kävellä!