Fenix ARB-L16-700 Li-ion 3,7V battery (16340)
Promotieprijs
De offerte blijft geldig nog
Aantal
stuk
Op voorraad
Winkel (Helsinki)op het schap6 stuks meteen
Online op voorraad6 stuks meteen
Beschikbaarheid
Meteen
Aantal voorraad
Locatie Winkel (Helsinki): Kamperen, Zone 12
Recensies
Algemene waardering ()
Productomschrijving
Vertaald door GoogleOrigineel weergeven
Fenix ARB-L16 is een oplaadbare h oge prestaties van Li-ion batterij met 700 mAh capaciteit.
Perfecte oplaadbare batterij voor toepassingen met een hoog energieverbruik.
Kenmerken
  • Technologie: Li-ion
  • Nominale spanning: 3,7 V
  • Capaciteit: 700 mAh
  • Meerdere bescherming zorgt voor de veiligheid en goede prestaties van de batterij
  • Drie sets bescherming tegen oververhitting
  • Laadstroom: 350 mAh (aanbevolen), max. 700 mAh
  • Afmeting: 16 mm x 35 mm
  • Gewicht: 17,4 gram
  • Garantie: 12 kk
  • Pakket: 1 stuks blister
De afmeting van het verpakte product of de verpakking is ongeveer 160 x 100 x 60 mm.