Fenix ARB-L16-700UP 16340 USB
Fenix ARB-L16-700UP 16340 USB
Fenix ARB-L16-700UP 16340 USB
Fenix ARB-L16-700UP 16340 USB
Fenix ARB-L16-700UP 16340 USB
Kampanjahinta
Tarjouksen päättymiseen
Määrä
kpl
Varastossa
Myymälä (Helsinki)hyllyssä6 kpl heti
Myymälästä saatavilla tai netistä toimitettavissa6 kpl heti
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Sijainti Myymälä (Helsinki): Retkeily, Alue 12
Arvostelut
Yleisarvosana ()
Tuotteen kuvaus
  • Latausvaihtoehdot: mikro-USB latauskaapeli, laturi
  • Mikro-USB johto hankittava erikseen
Tyyppi: Li-ion
Koko: 16340
Nimellisjännite: 3,6 V
Kapasiteetti: 700 mAh
Latausvirta: USB-porttilataus 0,3 A (suositus). Laturissa lataus 350 mA (suositus), 700 mA (maksimi).
Purkuvirta: 3,5 C (2,5 A)
Muuta: Micro USB -ladattava
Mitat: Ø18,6 x 35,5 mm
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 160 x 100 x 60 mm.