Carinthia
121 tuotetta
Yleisarvosana | (11 arvostelua) |
Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
Yleisarvosana |
Olen erittäin tyytyväinen tähän parkkiin, se on erittäin hyvin tehty, erittäin vankka, on erittäin hyvin suunniteltu monilla taskuilla
Se on parka, jota suosittelen kaikille, jotka haluavat parkan, joka on sekä esteettinen että hyvin harkittu ja joka kestää ajan myötä vakavan valmistuksensa ansiosta.
Yleisarvosana |
Erittäin hyvä takki kaikkinensa, pitää lämpimänä ja riittävästi taskuja toimintaa / varusteita varten.
Yleisarvosana |
Kevyt ja lämmin takki. -10 saakka ei paljon tarvitse miettiä, mitä tämän alle pukee. Sitä kylmemmässä tulee jo villapaidallekin käyttöä. Taskut on sijoiteltu fiksusti ja muutenkin kaikki yksityiskohdat tuntuvat loppuun asti harkituilta. Laadukas ja kestävän oloinen.
Yleisarvosana |
Hyvä ja lämmin takki. Sivuvetskarit aukeavat välillä itsestään. Käytin korjaamassa yhden osan takuuhuollossa.