Maxxis Assegai DH TR 3CG 60DW 27.5X2.5WT Folding
Kampanjahinta
Tarjouksen päättymiseen
Määrä
kpl
Varastossa
Myymälä (Helsinki)hyllyssä1 kpl heti
Myymälä (Helsinki)varastossa9 kpl heti
Myymälästä saatavilla tai netistä toimitettavissa10 kpl heti
Tilauskoodi
M-TB00017200
Viivakoodi
Saatavuus
Heti
Varastotilanne ja saapuvat
Sijainti Myymälä (Helsinki): Pyöräily, Alue 19, varasto
Arvostelut
Yleisarvosana ()
Tuotteen kuvaus
  • Size: 27.5X2.50WT
  • Foldable
  • ETRTO: 63-584
  • 60 TPI, Downhill (2×60 TPI) casing
  • 3C MaxxGrip
  • Wide Trail (WT) sizes are optimized for 35mm inner width rims
  • Category: Downhill
  • Tech: 3CG/TR/DH
  • Recommended installation: Front
Weight
1.402 g
Tuotteen koko pakattuna tai myyntipakkauksen koko on arviolta 300 x 250 x 200 mm.
Rengaskoko
27" | 584