Hoka
92 tuotetta
| Yleisarvosana | (12 arvostelua) |
Hoka Infini Hike TC Mens on monipuolinen seikkailusandaali, joka yhdistää mukavuuden ja käytännöllisyyden. Syvä kantakuppi tarjoaa tukevan mukavuuden pitkille vaelluksille. Sandaalissa on uudelleenpohjattava Vibram Megagrip -ulkopohja, jossa on kaikilla alustoilla pitävä kuvio. Life Natural -hajunestoteknologia, joka hyödyntää piparminttuöljyä, pitää sandaalit raikkaina.
Tekniset ominaisuudet
Droppi: 5 mm
Pohjakuvion korkeus: 3,5 mm
Tuki: Neutraali
Vaimennus: Pehmeä
Materiaalit
100% rPET-hihna
Ariaprene kierrätetyllä vaahtomuovilla ja 100% rPET
Muotoiltu 30% sokeriruoko CMEVA-pohjallinen
Kumimainen 30% sokeriruoko CMEVA-välipohja
Vibram Megagrip -kumi
| Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
| Yleisarvosana |
Ei ole vielä ollut kelejä testata ulkona mutta nopealla testauksella istuu jalkaan hyvin, sekä vaikuttaa ihan laadukkaalta. kerrankin valmistaja jonka kokotaulukko pitää paikkansa
| Yleisarvosana |
Tilasin kengät miehelleni työkengiksi, kun Hokan lenkkarit ovat olleet hyvät. Sama koko kuin Hokan challenger 8 lenkkarit. Oli ilmeisesti hieman lenkkareita leveämmät ja aavistuksen kovempi pohja askeltaa. Mutta mukavammat sisätöissä kuin umpinaiset lenkkarit. Hokan kengistä tullut tänä vuonna molempien suosikkeja.
| Yleisarvosana |
Erittäin hyvät sandaalit ja reilu iskunvaimennus pohjassa.
| Yleisarvosana |
Tuote on juuri sellainen kuin odotin. Olen todella tyytyväinen. Olin kuitenkin pettynyt, että vaikka olin antanut oikean postiosoitteen tilauksen yhteydessä, teidän tiiminne antoi väärän osoitteen. Jouduin näkemään vaivaa FedExin kanssa saadakseni tuotteen lopulta toimitettua, ja se toimitettiin viikon myöhässä.