Non-stop Dogwear
89 tuotetta
Yleisarvosana | (13 arvostelua) |
Non-stop Dogwear Rush Harness valjaat on suunniteltu monipuolisiin aktiviteetteihin, joissa tarvitaan korkeaa vetopistettä, kuten koirajuoksuun, koirapyöräilyyn, koirahiihtoon tai patikointiin. Tämä valjas on myös erinomainen valinta päivittäisille kävelylenkeille tai koirasi tutustuttamiseen vetourheiluun.
Rush Harness valjaat hyödyntävät Freemotion valjaiden teknologiaa, joka on kehitetty vuosien kokemuksella koiraurheilusta, tarjoten ainutlaatuisen ratkaisun aktiivisten koirien luonnollisen liikkumisen tukemiseen.
Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
Yleisarvosana |
Rakastan näitä valjaita! Istuvat hyvin pienellä tiibetinspanielillani ja näyttävät fantastisilta! Materiaali on kevyttä ja vetokoukku on loistava juoksemiseen tai kävelyyn, ja näyttää siltä, että se tukee hyvin selkää. Ne ovat niin tiukat, ettei koira pääse irti valjaista, mutta en ole varma, päteekö se kaikkiin koiriin. Me rakastamme Rush-valjaita!
Yleisarvosana |
Tuote istuu kevyempi runkoisille koirille loistavasti! Ainut iso miinus tulee valjaiden hihnan kiinnityksestä, jossa on vain solmittu naru. Solmu petti jo muutaman käyttökerran jälkeen.
Yleisarvosana |
Erinomainen istuvuus myös hoikalle teinikoiralle (säkä 43 cm, paino 10 kg). Kestää hyvin suorassa ja vatsaremmi tulee tarpeeksi taakse, ei paina kainaloon.
Yleisarvosana |
Istuvat valjaat, asettuvat oikein. Hyvät säätömahdollisuudet
Yleisarvosana |
Toistaiseksi testattu vain kerran, mutta erittäin tyytyväinen. Helppo pukea, kevyt. Koira näyttää todella mukavalta ja näyttää nauttivan materiaalista. Väri on myös loistava, näkyy hyvin yksittäisillä juoksuilla tai alkuillasta. Tämä on ensimmäinen, jonka olen ostanut tässä urheilullisemmassa tyylissä, ja olen tyytyväinen.
Yleisarvosana |
Koko oli helppo valita ja oli koiralle sopiva. Helppo pukea ja muutenkin malli hyvä karjalankarhukoiralle.