Eberlestock
82 tuotetta
| Yleisarvosana | (30 arvostelua) |
Eberlestock Little Brother Pack (G1) on erinomainen itsenäinen kolmen päivän reppu, joka on yhteensopiva Warhammerin ja EMOD-järjestelmän kanssa. Laajennustunnelin ansiosta voit lisätä minkä tahansa kiväärin tupen hands-free-kiväärin kantamiseen. Little Brother -reppu tarjoaa sekä ylä- että etulatauksen, kevyen laserleikatun ja perinteisen MOLLE:n sekä nesteytysholkin, mikä tekee siitä täydellisen repun keskipitkän matkan käyttöön.
Keskeiset ominaisuudet
● Ylä- ja etulataus
● Yhteensopiva kiväärin tupen kanssa
● Nesteytysholkki
● Sisäinen PRC-117-radioteline
Paino
1,77 kg
Mitat
Tilavuus: 35,02 L
Korkeus: 62,2 cm
Leveys: 30,5 cm
Syvyys: 20,3 cm
Päälokeron mitat: 55,9 x 30,5 x 15,2 cm
| Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
— Näytä alkuperäinen| Yleisarvosana |
Erittäin toimiva ja laadukas reppu! Nopea toimitus.
| Yleisarvosana |
Uskomattoman hyvä reppu Gossamer-rungolla, arvostan kokoa, mutta myös sen tarjoamia vaihtoehtoja tavaroiden järjestämiseen sisälle, useimmat muut taktiset/jalkaväen reput tarjoavat vain suuren päälokeron, ei paljon muuta. Kantojärjestelmä jakaa painon todella hyvin ja voit tuntea eron repun pitämisen kädessä ja painon selässäsi välillä. Ulkosivutaskut ovat mahtavia ja niissä on mahtava resori, sisäpuolella on myös vastaavia taskuja kuin näissä pulloissa tai muussa mitä et halua heiluvan. Siinä on myös mahdollisuus käyttää tutraa kivääreille tai miekoille/kirveille. Toimii loistavasti J51 Warhammerin kanssa.| Yleisarvosana |
kaikki tilpehöörit pitää ostaa erikseen.
| Yleisarvosana |
Todella hyvin selkään istuva, toimivat yksityiskohdat ja laadukas sekä vahvanoloinen reppu. Ilman lantiovyötäkin pysyy hyvin paikoillaan myös hiihtäessä. Reppu on myös kevyt.
| Yleisarvosana |
Erinomainen.
