Thule
      141 tuotetta
   | Yleisarvosana | (32 arvostelua) | 
| Thule Chariot Infant Sling Instructions.pdf | 
| Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ | 
| Yleisarvosana | 
3kk ikäinen vauva viihtyy hyvin kun näkee tästä hyvin. Asento aika melko pystyssä, tähän olis hyvä lisä parempi säätö jotta sais vähän loivemman asennon mutta hyvin tälläkin pärjää.
| Yleisarvosana | 
Hyvä
Ehdoton vekotin, jos 0-6 kk ikäinen vauva. On viihtynyt meidän tytär tässä.
| Yleisarvosana | 
Kehitys loppuu täydellisyyteen niin ei voi 5 tähteä antaa. Hyvä lisävaruste. 6 viikkonen menee näppärästi 3v siskon rinnalla.
| Yleisarvosana | 
Lujan oloinen!
| Yleisarvosana | 
Asennusohje on huono, olisi selkeämmin pitänyt ohjeistaa hakasten kiinnitysjärjestys. Tiukka saada paikoilleen. Käytössä huipputuote.
| Yleisarvosana | 
Toistaiseksi vain kokeiltu lyhyitä matkoja mutta helppo käyttää ja matkustaja vaikuttaa viihtyvän hyvin. Asennuskin oli helppoa, kun muisti lukea ohjeet.
| Yleisarvosana | 
Sopi hyvin n. 6-7 kk vauvalle. Ski-setin yhteydessä vaatii hieman tasapainottelua, jotta saa yhdellä hengellä vauvan kohdalleen.

 
       
       
       
       
       
      