Ghost
12 tuotetta
| Yleisarvosana | (57 arvostelua) |
| Yleisarvosana |
Muuten ajaa asiansa, mutta takatähtäimen lovi olisi saanut olla valmiina.
| Yleisarvosana |
Takatähtäimeen pitää itse tehdä hahlo...
| Yleisarvosana |
Huomioitavaa että piipun paikalla on metallitanko, joten ei käy suoraan koteloihin joissa piipun sisään menee tappi. Esim. osa asevalon kanssa toimivista koteloista.
| Yleisarvosana |
Hyvä väline harjoitteluun
| Yleisarvosana |
Kotelosta vetoharjoitteluun ihan ykkönen, tuntuma sama kuin oikeassa ilman että, tarvii kuumotella piippulinjaa tai välittää siitä mihin päin harjoittelee. Pistoolikursseilla mukana opetusmateriaalina käytössä ja eihän tästä voi kuin tykätä. Kurssilaiset kehunu kun erottuu oma käsi selkeästi aseesta ja saavat paremman kuvan mitä tarkoitetaan.
| Yleisarvosana |
Kuivaharjotteluun yms säätämiseen just tosi toimiva, mutta ei tästä nyt täyttä hintaa kannata maksaa. Takajyvän joutuu viilaamaan itse paikalleen. (Jollain kapealla viilalla kannattaa tehä eikä puukolla vuolemalla) Tämän lisäksi täplät tähtäimiin joutuu maalaamaan itse. Alkuperäiseen hintaan olettaisin että tämmöiset asiat olisi valmiina, mutta aleesta ostettuna ihan ok.
| Yleisarvosana |
Hyvät harjoittelussa
Oivallinen tuote demohommiin, lippaan irroitus/kiinnitys toimiin hyvin. Hyvä tuote tarkoitukseensa.
| Yleisarvosana |
Kummasti häviää kitka kuivatreenaamiseen, kun tätä voi pitää koko ajan käden ulottuvilla. Menee safarilandin koteloon. Tähtäimen itse loveamisesta tähti.