Sea to Summit
101 tuotetta
| Yleisarvosana | (7 arvostelua) |
Sea to Summit Ultra-Sil Eye Shade on kevyt silmälappu, joka on suunniteltu matkustajille, jotka kaipaavat mukavuutta lentojen tai päiväunien aikana. Tämä silmälappu tarjoaa säädettävän istuvuuden, joka tehokkaasti estää valon pääsyn, varmistaen rauhallisen unen. Mukana on muotoiltu mikrokuituvuori lisämukavuutta varten sekä korvatulpat täydelliseen uniratkaisuun. Kompakti muotoilu tekee siitä helpon pakata kevyelle matkalle, ja se on sekä pestävä että uudelleenkäytettävä.
Mitat
19.25 x 7.75 cm
Materiaalit
Nylon, mikrokuitu
| Yleisarvosana | ☆☆☆☆☆ |
| Yleisarvosana |
Toimiva unimaski. Pakkauksessa mukana myös korvatulpat.
| Yleisarvosana |
Todella epämukavat, jätin ensikokeilun jälkeen käyttämättä
| Yleisarvosana |
Välttämätön monessa tilanteessa, mutta hiukan liian pienikokoinen. Voisi olla isompi pinta-alaltaan, ei olis niin tarkkaa jos vähän siirtyy nukkuessa.
| Yleisarvosana |
Kevyet ja mukavat, pimentävät hyvin. Mukana tulevat korvatulpat kannattaa laittaa suoraan roskiin, ovat niin nopeaa vaahtomuovia, että niiden hyvä korviin laittaminen on mahdotonta.
Tämä pimentää erinomaisesti valon tai auringon, jotta saa nukuttua aamulla pidempään.
| Yleisarvosana |
Tämä toimi hyvin Lapin yöttömässä yössä. Helpotti valoisassa teltassa nukkumista.